Choď na obsah Choď na menu
 


Vklady peňazí
Peniaze na tipovanie je mo
žné posielať na hráčsky účet všetkými bežnými spôsobmi. To zanamená bankovým prevodom, kreditnou / debetnou kartou, elektronickou peňaženkou Moneybookers, NETELLER, alebo môžete použiť službu Western Union. Týmito spôsobmi sa výhra aj vyberá.
Prevod pe
ňazí použitím bankového účtu v Slovenskej republike:
Ke
ď vôjdete do menu vkladov, vyberte bankovy prevod. Zobrazia sa Vám všetky údaje, ktoré sú potrebné na bankový prevod. BWIN vedie účet aj v Slovenskej Tatrabanke. Referenč číslo použite ako variabilný symbol, inak Váš prevod neprebehne v poriadku! Podľa mojich skúseností budete mať peniaze na účte do 7 dní. Spoločnosť BWIN už podporuje aj SporoPay, a tak môžu zákazníci Slovenskej sporitelne vkladať bez čakania.

Výbery peňazí.
Pri výbere pe
ňazí postupujeme podobne, ako pri ich vklade. Kliknete na "In/Outpayments", ďalej choďte myšou a kliknite na outpayments. Vyberte si z možností odoslatia peňazí.

Kurzové stávky:
Stávková kancelária BWIN ponúka stávkujúcim denne a
ž5.000 kurzových stávok z vyše 50 druhov športu. Niektoré športové udalosti môžete tipovať aj „Live“, to znamená naživo počas stretnutia. Pri stávkovaní neplatíte žiadne manipulačné poplatky a domáce športové stretnutia nie je nutné tipovať vo viackombinácii. Možete tipovať aj niektoré nižšie športové súťaže.

Kasíno:
V kasíne mô
žete hrať viac ako 30 hier, napríklad ruletu, poker, BlackJack, automaty, kocky a ďalšie. Každá hra má dve verzie. Privátnu a viacužívateľskú (multiplayer). Pri viacužívateľskej verzii môžu hrať jednu hru viacerí hráči z celého sveta. Kasínové hry môžete hrať len tak pre zábavu, ale aj o peniaze.

Herňa pokru:
Poker hráte v herni pokru. Hrá
či tu nehrajú proti kasínu, ale proti sebe. Takto je možné túto hru hrať z pohodlia domova s hráčmi z celého sveta. Poker môžete hrať tiež pre zábavu, ale aj o peniaze. V BWIN herni sa hrávajú tieto obľúbené pokrové hry: Texas Hold'em, Seven Card Stud, Five Card Draw a Omaha.

 

Games: 

Bwin umožňuje svojím užívateľom hrať aj flash hry, sú to napr. rôzne športové turnaje, lotéria, Arcade/Fun, klasické kartové hry a ďalšie.

Bankovníctvo:

Peniaze na stávkovanie je mo
žné poslať si na hráčsky účet všetkými štandardnými spôsobmi, to je bankovým prevodom, kreditnou kartou VISA, prostredníctvom elektronickej peňaženky Moneybookers, NETeller alebo službou Western Union. Týmito spôsobmi sa aj vyberá výhra.